Úvod > Náš tým

Finanční poradci nebankovních půjček

  • S námi se domluvíte.
  • Máme lidský přístup a radujeme se z vašich podnikatelských úspěchů.
  • Půjčíme i na vaše podnikání až 15 milionů.

Vadí vám, když nevíte, od koho si půjčujete? Rádi uzavíráte obchodní vztahy s někým, koho znáte?

Že se sami začneme zabývat nebankovními půjčkami nás napadlo u piva. A hle! O naše služby byl zájem. Zvolili jsme osobní přístup. To nás odlišuje od konkurence. Jsme oba empatičtí a umíme klientům naslouchat. Vzhledem k tomu, že jde o naše peníze a o peníze našeho blízkého investora, máme mnohem větší motivaci pomoci klientovi při investicích do jeho podnikání.

 

Finančně podporujeme zejména smysluplné projekty. Proto u začínajících projektů rádi vidíme podnikatelské plány. U již zaběhlých firem si vystačíme s daňovým přiznáním. Náš přístup oslavil nejeden úspěch – velká část našich klientů si bere hypotéku na cca 10 let. Tu obvykle doplatí mnohem dříve, často i do dvou let.

Hrajeme fér a je s námi domluva!

Víme, že podnikání je jízda na horské dráze. Proto pokud se klient dostane do nenadálé platební neschopnosti a komunikuje, vždy se chceme domluvit – pozastavit splácení, refinancovat nebankovní půjčku se zástavou či udělat nějaké navýšení v závislosti na hodnotě nemovitosti.

Naší vizí je, aby klienti řádně spláceli. Všechny naše smlouvy máme postavené fér pro obě strany. Takto fungujeme již roky.