Úvod > Faq

Nebojte se nás zeptat, rádi vám odpovíme

Půjčka se zástavou nemovitosti je ideálním způsobem, jak získat úvěr s nízkým úrokem a dobou splácení až 25 let. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže peníze můžete použít na cokoliv. O půjčku se zástavou lze požádat i v případě, že vám banka odmítla půjčit kvůli záznamům v registrech. 

Ručení nemovitostí představuje pro věřitele jistotu, že dlužník bude řádně splácet. Proto může mít půjčka výhodný úrok a dlouhou dobu splácení. V porovnání s bankovní půjčkou je náš úvěr mnohem snazší po administrativní stránce a peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin. 

Náš úvěr se zástavou lze v budoucnu refinancovat bankovní půjčkou či předčasně splatit. Ručit je možné vlastní nemovitostí, nebo nemovitostí třetí osoby.

Oddlužení nemovitosti může vyřešit situaci, kdy klient nestíhá splácet stávající půjčky či jsou jeho stávající půjčky zbytečně drahé. Dokážeme zasáhnout dokonce i v okamžiku, kdy se již vaše nemovitost dostala do exekuce.

Vše probíhá tak, že zaplatíme všechny vaše stávající dluhy. Následně budete splácet pouze jeden dluh s přijatelnou měsíční splátkou, a to nám. K vyřízení stačí, abyste nám dali plnou moc, na základě které budeme moci komunikovat se stávajícími věřiteli. Naši právníci následně sami vykomunikují vše potřebné se všemi stávajícími věřiteli – bankami, nebankovními společnostmi i soukromými osobami. V případě, že se již nemovitost dostala do exekuce, komunikujeme přímo s exekutorem. 

Půjčka se zástavou nemovitosti je ideálním způsobem, jak získat úvěr s nízkým úrokem  a dobou splácení až 25 let. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže peníze můžete použít na cokoliv. O půjčku se zástavou lze požádat i v případě, že vám banka odmítla půjčit kvůli záznamům v registrech. 

Ručení nemovitostí představuje pro věřitele jistotu, že dlužník bude řádně splácet. Proto může mít půjčka výhodný úrok a dlouhou dobu splácení. V porovnání s bankovní půjčkou je náš úvěr mnohem snazší po administrativní stránce a peníze můžete mít na účtu už do 24 hodin. 

Náš úvěr se zástavou lze v budoucnu refinancovat bankovní půjčkou, či předčasně splatit. Ručit je možné vlastní nemovitostí, nebo nemovitostí třetí osoby. 

Půjčka pro dlužníky s exekucí pomůže vyřešit finanční problémy i v těch nejkrajnějších situacích. Dokonce i tehdy, pokud se již nemovitost dostala do dražby. Díky naší půjčce pro dlužníky s exekucí může klient ve své nemovitosti bydlet i nadále a svůj dluh bude splácet pouze nám. Ručit můžete jak onou “problematickou” nemovitostí, tak nemovitostí třetí strany. Peníze na doplacení svého dluhu můžete získat už do 24 hodin. Vše je navíc administrativně velmi snadné.

Jedná se o úvěr zajištěný nemovitostí. Ocení ho všichni podnikatelé, včetně těch začínajících. Požádat o něj mohou i ti, kterým banka odmítla půjčit kvůli záznamům v registrech. Díky zajištění nemovitostí může věřitel nabídnout klientovi nízký úrok a dlouhou dobu splácení. 

Vyřízení podnikatelského úvěru je administrativně mnohem jednodušší než vyřízení bankovního úvěru. Peníze navíc může mít klient na účtu už do 24 hodin. Jedná se o neúčelovou půjčku, klient může použít peníze na cokoliv.